Carbokrak skład opału

Firma Carbokrak posiada bogate doświadczenie w swojej branży. Jest liderem w sprzedaży węgla, koksu oraz wyrobów hutniczych. Renomę i prestiż Carbokrak zyskał przez rzetelne i solidne realizowanie zamówień.

węgielFirma w swej działalności łączy nowoczesność i tradycję oferując węgiel opałowy najwyższej jakości. Skład opału Kraków zawiera węgiel: Kostka, Gruby, Orzech, Orzech I, Orzech II, Groszki, Miały, Ekogroszki. Dodatkowo zajmują się świadczeniem Krajowego Transportu Drogowego Materiałów Sypkich i Opału. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, kotłownie jak i składy opałowe.

Siedziba firmy znajduje się w Skawinie na ul. Piłsudskiego 21B ale również składuje węgiel Kraków i węgiel Wieliczka. Dużą częścią produkcji jest ekogroszek przeznaczony do wytwarzania energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach z podajnikiem rotortowym. Piece na ekogroszek stają się coraz bardziej popularne tak więc i zapotrzebowanie na tego typu opał wzrasta. Jest to ekologiczny sposób na ogrzewanie, ponieważ emitowane jest znacznie mniej substancji szkodliwych do atmosfery jak tlenek siarki i węgla. Ekogroszek to specjalnie wyselekcjonowane paliwo stałe na bazie węgla kamiennego najwyższej jakości. Otrzymywany jest na bazie kruszenia i sortowania a pochodzi wyłącznie z polskich kopalń. Wszystkie produkty oferowane są w konkurencyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *